Договір Оферти

  1. Загальні положення.

1.1. Цей Договір Оферти (надалі також за текстом “Угода”) визначає умови використання Користувачами (Покупцями) матеріалів і сервісів сайту https://myprofcosm.com (надалі також за текстом: “Сайт”, “Веб-Сайт”, “Інтернет-Магазин”).

1.2. Якщо Ви не згодні з умовами та положенням, наведеними в даній Угоді, Ви повинні утриматись від відвідування, використання Сайту, або від придбання Товару, пропозицію щодо придбання якого розміщено на даному Сайті, навіть якщо Ви не згодні лише з деякими положеннями даної Угоди. Продовжуючи використання Сайту Ви також підтверджуєте, шо що всі умови Угоди Вам зрозумілі та ви приймаєте їх повністю і беззастережно. Політика Конфіденційності та Умови Доставки та Оплати, які можуть бути знайдені на сайті https://myprofcosm.com  є невід’ємною частиною Угоди.

1.3. Ця Угода, відповідно до положень ст.633, ст. 641 і розд. 63 Цивільного кодексу України, є публічним договором (офертою) , яку також складено у відповідності до положень Закону України “Про електронну комерцію”, Закону України “Про захист прав споживачів” та інших відповідних нормативних актів і адресовано невизначеному колу осіб, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець), які бажають придбати товари в Інтернет-Магазині https://myprofcosm.com

1.4. Оскільки ця Угода є публічною офертою, то, отримуючи доступ до матеріалів Сайту, Користувач (Покупець) вважається учасником цієї Угоди.

1.5. Звертаємо вашу увагу на той факт, що Компанія має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Нова або змінена Угода стають дійсними після розміщення її на Сайті. За незгоди Користувача з внесеними змінами він зобов’язаний відмовитися від доступу до Сайту, припинити використання матеріалів і сервісів Сайту.

1.6. Терміни, вживані з великої літери мають значення, передбачене або цією Угодою, або Політикою Конфіденційності, з якою Ви можете ознайомитесь на Сайті. Інші терміни мають значення, передбачене чинним законодавством України.

 

  1. Визначення та Терміни.

2.1. Умови використання Сайту або Договір Оферти (далі також за текстом згадується як “Угода”, або “Умови”) – публічна пропозиція Продавця спрямована невизначеному колу осіб (за винятком таких осіб, які згідно з законодавчими вимогами України не можуть укладати подібні правочини) укласти з Продавцем договір купівлі-продажу Товару дистанційно у відповідності до умов, які містяться в даній Угоді.

2.2. Замовлення — належним чином оформлений запит (заявка) Покупця на придбання Товару, обраного на Сайті, яка включає в себе інформацію щодо товару, який Покупець бажає придбати (ціна, кількість та інші), вибраний метод оплати, доставки.

2.3. Особистий Кабінет – особливий розділ на Веб-Сайті, реєстрація в якому відбується у відповідності до вимог ст. 3 цих Умов, в якому відображуються Персональні Дані Покупця а також інформація щодо історії зроблених Замовлень.

2.4. Покупець – Користувач, який зробив Замовлення на Сайті.

2.5. Користувач – фізична особа, юридична особа або фізична особа-підприємець, яка погоджується з умовами даного Договору і має намір зробити Замовлення на Сайті Компанії, або яка відвідала Сайт Продавця навіть і без наміру зробити Замовлення.

2.6. Продавець / Компанія / Ми – Фізична особа-підприємець Кривинчук Альона Юріївна зареєстроване місце проживання особи — м. Черніці вул. Якоба Петровича будинок 11. Індивідуальний податковий номер: 3377912724

 

 

 

2.7. Товар – опубліковані на Сайті косметичні вироби, які пропонуються до продажу з боку Продавця.   

                       

  1. Порядок оформлення Замовлень, ціноутворення, обмін.

3.1. Користувач (Покупець) може оформити Замовлення самостійно, шляхом  додавання обраного Товару у “кошик”. Після того, як Товар додано, Користувач (Покупець)  повинен надати Компанії необхідні Персональні Дані для обробки Замовлення, а саме: адресу електронної пошти, прізвище, ім’я, персональний номер мобільного телефону, адресу доставки Товару, натиснути кнопку “сплатити” та здійснити оплату за Товар у відповідності до обраного способу оплати. Перелік доступних методів оплати завжди може бути знайдено на Сайті в розділі «Оплата та доставка». Наразі доступним є тільки один метод оплати Товару за допомогою кредитних карток через платіжну систему “LiqPay”. Платіжна інформація Користувача (Покупця) Компанії не передається. 

3.2.  Зі свого боку Компанія запевняє, що всі Персональні Дані Користувачів (Покупців), які передаються Продавцю, будуть використовуватись у відповідності до вимог Закону України “Про захист персональних даних” та Закону України “Про електрону комерцію”. Більш детальну інформацію стосовно того, які види Персональних Даних ми збираємо та як ми їх використовуємо може бути знайдено у відповідній Політиці Конфіденційності, яку розміщено на Сайті. Користувачі (Покупці) також зобов’язуються повідомляти лише точні та достовірні Персональні Дані Компанії.

3.3. Вартість Товару включає податки та збори, інформація про які наведена при розміщенні Замовлення. Як вже було зазначено, інформація щодо наявних методів оплати та доставки Товару знаходиться в розділі Сайту «Оплата та доставка».

3.4. У разі відсутності Товару, вказаного на Сайті, внаслідок технічних негараздів, а також з інших причин, незалежних від Компанії, зазначене Замовлення анулюється повністю або частково, а Користувач (Покупець) інформується шляхом надсилання йому повідомлення або електронною поштою, або на наданий персональний номер телефону. 

3.5. Приєднуючись до цієї Угоди і оформлюючи Замовлення, Користувач (Покупець) підтверджує, що ознайомлений із умовами Угоди, Політикою Конфіденційності, з розділом «Оплата та доставка» та іншими умовами цієї Угоди, погоджується з ними і розуміє їх повною мірою. Компанія залишає за собою право змінити термін доставки Замовлення з відповідним попередженням Користувача у виключних випадках.

3.6 Користувач (Покупець) погоджується з тим, що придбаний ним Товар не підлягає обміну та поверненню.

 

  1. Обмеження відповідальності Адміністрації та гарантії Виробника Товару.

4.1. Компанія не несе жодної відповідальності за будь-які помилки, друкарські огріхи та неточності (такі як: орфографічні помилки, описки, формальні помилки, зазначення русизмів/американізмів, тощо) які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на цьому Веб-Сайті. З іншого боку, Ми докладаємо всіх необхідних та розумних зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність розміщеної на сайті Інтернет-Магазину інформації. Вся інформація та матеріали надаються на умовах “як є”, без будь-яких гарантій, як явних, так і непрямих.

4.2. Компанія не гарантує, що Сайт буде доступний 24/7 без обмежень та не несе жодної відповідальності за будь-яку шкоду, збитки або витрати (реальні або можливі), інші можливі наслідки недоступності Сайту. Компанія також не може гарантувати, що Сайт Компанії буде вільним від вірусів та шкідливого програмного забезпечення, хоча й робить все можливе для цього. Перед початком використання Сайту Ми наполегливо рекомендуємо вам налаштувати на вашому девайсі відповідне анти-вірусне обладнання, яке допоможе вберегти Ваш прилад від шкідливого програмного забезпечення. 

4.3. Компанія не несе жодної відповідальності за висловлювання і думки Користувачів (Покупців) на Сайті, залишені в якості коментарів або оглядів.

4.4. Компанія не несе відповідальність за можливі протиправні дії Користувача (Покупця) щодо третіх осіб або дії третіх осіб щодо Користувача / Покупця.

4.5. Продавець також не несе відповідальності за:

       4.5.1.     Затримки або збої в процесі здійснення операції, що виникли внаслідок непереборної сили, а також будь-якого випадку негараздів у телекомунікаційних, комп’ютерних, електричних та інших суміжних системах;

       4.5.2.     Дії систем переказів, банків, платіжних систем і за затримки, пов’язані з їх роботою;

       4.5.3.     Належне функціонування Сайту, якщо Користувач (Покупець) не має необхідних технічних засобів для його використання, а також не несе жодних зобов’язань щодо забезпечення користувачів такими засобами.

 

  1. Гарантії Покупця та Права Продавця щодо їх реалізації. 

5.1. Використовуючи Інтернет-Магазин, або розміщуючи Замовлення на Сайті, Ви, як Користувач (Покупець) запевняєте та гарантуєте Продавцю, що Ви:

       5.1.1.     Маєте належний рівень цивільної дієздатності для того щоб вступати в подібні Угоди;

       5.1.2.     Маєте необхідні права для розпорядження або є власником коштів, які використовуються для розміщення Замовлення;

       5.1.3.     Поважаєте права інтелектуальної власності Виробника, Продавця та інших осіб й будете виконувати зобов’язання, передбачені ст.6 цієї Угоди;

       5.1.4.     Утримаєтесь та у жодному разі:

                     5.1.4.1    Не будете намагатись отримати доступ до закритих розділів Сайту, Персональних Даних інших Користувачів (Покупців);

                      5.1.4.2    Не будете використовувати будь-яке програмне або інше забезпечення, використання якого може нанести будь-яку шкоду Сайту, законним правам або інтересам Компанії, інших Користувачів або Покупців, інших третіх осіб;

                     5.1.4.3    Не будете використовувати будь-яку інформацію, розміщену на Сайті, будь-який контент, або його частину задля нанесення шкоди правам або законним інтересам Компанії, інших Користувачів або Покупців, інших третіх осіб;

                     5.1.4.4    Не будете публікувати, розміщувати, надсилати, завантажувати, подавати, демонструвати чи поширювати будь-яку інформацію чи матеріали та /    або іншим чином робити доступними або брати участь у будь-яких діях, які є незаконними, дискримінаційними, цькуючими, хуліганськими, наклепницькими, образливими, загрозливими, шкідливими, образливими, нецензурними у відношенні до Компанії, інших Користувачів або Покупців, інших третіх осіб;

                     5.1.4.5    Не будете публікувати, розміщувати, надсилати, завантажувати, подавати, демонструвати чи поширювати будь-яку іншу інформацію, яка порушує  вимоги цієї Угоди або чинних нормативно-правових актів.

        5.1.5.    З метою вищезазначеного Компанія залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію та робити технічні і юридичні заходи для припинення доступу до Сайту Користувачів (Покупців), що створюють проблеми у використанні Інтернет-Магазину іншими Користувачами (Покупцями), у разі будь-яких недобросовісних зловживань з їх боку при розміщенні Замовлення, що не мають на меті його придбання, або Користувачів (Покупців), які порушують вимоги Угоди. При цьому таке блокування або видалення інформації відбувається на розсуд Адміністрації без наступного повідомлення таких Користувачів (Покупців).