інтернет-магазин косметики myprofcosm

Ми турбуємось не лише про вашу красу та здоров'я, але й про комфорт.

Магазин брендової косметики MyProfCosm пропонує найбільш зручні способи доставки та оплати замовлень. Ви можете купити косметичні засоби, не виходячи з дому, при цьому отримавши безкоштовну консультацію фахівця. Команда МАЙПРОФКОСМ оперативно опрацьовує всі звернення та гарантує відправку в день замовлення. Ми прикладаємо максимум зусиль, щоб професійна косметика швидше потрапила до вас. 

Комфортні умови оплати

Інтернет-магазин косметики MyProfCosm підібрав найбільш популярні системи оплати, щоб онлайн-замовлення не потребували зайвого клопоту. Завдяки різноманіттю варіантів ви можете обрати зручний спосіб та бути впевненим у безпечності покупки. Оплата здійснюється після підтвердження замовлення клієнтом. 

Якщо ви вирішили замовити косметику у нашому інтернет-магазині, зверніть увагу на способи оплати:

професійна косметика май проф косм
тезаоплата онлайн — на ФОП рахунок;
тезаоформлення накладного платежу, що передбачає передплату 50% від загальної суми замовлення;
тезаоплата частинами на 3 платежі (ПриватБанк або Monobank).

МайПрофКосм піклується про кожного клієнта, тому економить ваш час та забезпечує комфортні умови онлайн-шопінгу. Брендова косметика відправляється одразу після проведення оплати, а тривалість доставлення по Україні зазвичай займає 3-5 днів, тому плануйте покупки завчасно. 

Зручні способи доставки в б'юті магазині MYPROFCOSM

Купити брендову косметику можуть клієнти з будь-якого куточка України, адже ми доставляємо продукцію у всі населені пункти. Професійні косметичні засоби в My prof cosm обережно пакуються, тому ви можете за це не хвилюватися. Вартість доставки залежить від тарифів перевізника та оплачується окремо. 

Доставка косметики можлива у такі способи:

готоводоставка товарів Новою поштою по всій Україні;
готововідправлення замовлення на таксі для жителів міста Ужгород або Чернівці;
готовосамовиніс — придбати косметику ви можете у наших фізичних магазинах (м.Ужгород, провулок Театральний, Чернівці вул. Поштова 4 та Проспект Незалежності 125/1).

Якщо ви обрали доставку поштою, завжди перевіряйте посилки на відділенні. У разі пошкодження товару чи не відповідності замовлення, потрібно буде заповнити акт-претензію. При виникненні проблемної ситуації зв'яжіться з нашим представником. 

професійна косметика май проф косм

Ми цінуємо відвертість та щирість в спілкуванні з клієнтами, тому постійно вдосконалюємо сервіс обслуговування. Ваш фідбек дозволяє нам ставати кращими — діліться своїми враженнями та піклуйтесь про себе разом з МайПрофКосм. Якщо у вас залишились питання, які стосуються оплати чи доставлення косметичних засобів, зателефонуйте за номером +380957366198. При необхідності ви можете залишити ваші контактні дані, і наш менеджер зв'яжеться з вами.