Магазин професійної косметики MyProfCosm співпрацює лише з офіційними представниками, тому всі косметичні товари, які ви можете замовити у нас, оригінальні та якісні. 

На полицях немає жодної випадкової баночки — все перевірено мною та протестовано командою фахівців. Ми дійсно пропонуємо вам ТОП-товари, бо піклуємося та дбаємо про ваше здоров'я. Якщо ви після покупки хочете повернути косметичний засіб, ознайомтесь з умовами обміну та повернення, які регламентує б'юті простір МайПрофКосм. 

Умови обміну та повернення косметичних товарів в магазині професійної косметики MyProfCosm

Відповідно до Закону “Про захист прав споживачів” №1023-XII від 12.05.1991 кожен покупець має право обміняти чи повернути придбаний товар протягом 14 днів. Але зверніть увагу, що брендова косметика — це продукція, яка належить до парфумерно-косметичної групи, що не підлягає поверненню (згідно з Переліком товарів належної якості, які не можна повернути/обміняти). 

MyProfCosm завжди йде назустріч клієнтам, адже цінує ваш вибір. Всі подібні ситуації вирішуються в індивідуальному порядку, тому ви можете з впевненістю замовити професійну косметику на сайті myprofcosm.com, не хвилюючись про сервіс обслуговування. 

Якщо ви хотіли б обговорити умови обміну/повернення продукції, перед тим як купити косметичні засоби, зателефонуйте за номером +380667690883. Також ви можете залишити свої контактні дані, і менеджер, який представляє наш онлайн-магазин косметики, зв'яжеться з вами самостійно. 

Брендова косметика від МайПрофКосм — ваш шанс подбати про себе, то ж не відмовляйте собі в задоволенні.