Хіба ви не мрієте про здорову та сяючу шкіру? Це мета кожної жінки, яка дбає про себе. Генетичні особливості відіграють важливу роль, проте, щоб мати рівний тон, забути про зморшки, лущення та жирний блиск, варто підібрати дієвий косметичний засіб. Ніяких секретів краси немає, адже формула успіху проста: якісна доглядова косметика + послуги косметолога + здоровий спосіб життя. Догляд за комбінованою шкірою, сухою, жирною чи нормальною, повинен бути вашим щоденним ритуалом, і лише тоді ви помітите фантастичний результат. Не всі жінки знають, як визначити тип шкіри, та яка мінеральна косметика їм підходить, тому давайте про це поговоримо. 

професійна косметика для всіх типів шкіри у myprofcosm

Поради щодо підбору косметичних засобів за типом та класифікацією шкіри від професіоналів Myprofcocm

Усі типи шкіри мають свої особливості. Основним критерієм визначення є кількість виділення сального секрету. 

тезаНормальна шкіра характеризується рівним тоном та вузькими порами. Спостерігається незначний жирний блиск у “Т” зоні, і цю проблему легко вирішують косметичні засоби MYPROFCOSM. 
тезаСухий тип шкіри характеризується дефіцитом вологи та ліпідів. Жінки часто відчувають стягненість, яке зникає після нанесення крему чи сироватки. 
тезаЖирна шкіра виділяє найбільшу кількість секрету — це видно навіть візуально. Але вона найменше піддається старінню та утворенню зморшок. 
тезаПроблемний тип має висипання, акне, вугрі. 
тезаКомбінований вид шкіри поєднує в собі всі ознаки. 

Щоб точно визначити, яка у вас шкіра, та яку краще замовити косметику, варто скористатися онлайн чи офлайн консультацією косметолога.

купити доглядову косметику у майпрофкосм

Інтернет-магазин косметичних засобів МайПрофКосм пропонує товари для всіх типів шкіри:

готовоОрганічна косметика для нормальної шкіри. Всі зусилля потрібно направити на те, щоб зберегти її у такому вигляді найдовше. Догляд передбачає стандартний набір засобів для очищення, тонізації, зволоження.
готовоКосметика для проблемної шкіри. Для початку потрібно вирішити характер проблеми з косметологом, а тоді підібрати доглядовий комплекс. Якщо підійти до догляду не з професійного боку, можна посилити висипання. 
готовоЕкологічна косметика для комбінованого типу шкіри. Догляд повинен бути спрямований на ту проблему, яка існує. Спостерігається жирний блиск? Додавайте матуючу косметику. З'явилися висипання? Комбінуйте точкові засоби, сироватки, спеціальні спреї (наприклад, Trio-Zinc Mist).
готовоКосметичні засоби для сухої шкіри. Щоб обличчя не тріскалось, не стягувалось та не з'являлись запальні процеси, варто подбати про повноцінне зволоження. Маски та креми — ваші найкращі друзі, проте не забувайте про очищення та використання тоніка. 
готовоКосметика для жирної шкіри. Особливу увагу потрібно приділити делікатному очищенню. Креми/сироватки не повинні бути жирними — краще обирати гелеві текстури. Матові засоби обов'язково стануть в пригоді тим, у кого жирна шкіра. 

Не варто нехтувати щоденними ритуалами краси, якщо ви дійсно хочете отримати wow-ефект. На нашому сайті легко купити оригінальну косметику під свій тип шкіри, адже біля кожного товару є спеціальні позначки. 

MYPROFCOSM — професійне консультування та підбір якісної косметики для вашої шкіри

Щоб дійсно покращити стан шкіри, потрібно довірити підбір засобів косметологу. МайПрофКосм пропонує вам безкоштовні онлайн-консультації перед покупкою. Також ви можете завітати до нашого діючого магазину в Ужгороді чи Чернівцях та отримати очну консультацію косметолога з медичною освітою на платній основі. Вона є більш розгорнутою та проходить у косметологічному кабінеті. 

Всі фахівці, які представляють наш б'юті простір, є професіоналами своєї справи. Ви можете з впевненістю довіряти мені та моїй команді, адже наша мета — підкреслювати вашу природну красу та робити щасливими, коли ви бачите відображення у дзеркалі. Якщо вас зацікавила професійна косметика інтернет-магазину Myprofcosm, зробіть онлайн-запис на myprofcosm.com та перегляньте асортимент товарів в каталозі.

Не відкладайте покупку косметики у Майпрофкосм на завтра, якщо це можна зробити сьогодні. Давайте разом створювати красу ззовні та всередині.